Stichting Natuurvrienden Capelle en KNNV IJssel en Lek organiseren natuur-ontdektocht in Hitland
- vrijdag 9 september 2022
- Max Theodoridis
Op zaterdag 17 september organiseren Stichting Natuurvrienden Capelle en de KNNV afdeling IJssel en Lek een natuur-ontdektocht in Hitland.
Tussen 09.00 en 10.00 uur kunnen deelnemers zich melden op de parkeerplaats Hitland onderaan de Groenendijk. Een routebeschrijving en een paar opdrachten liggen daar op hen te wachten.
Begeleide activiteiten
Op de route zullen drie begeleide activiteiten worden georganiseerd. Zo is er een telescoop waarmee er watervogels te spotten zijn, worden er waterbeestjes gevangen uit een sloot en is er op een derde plek een zoektocht naar bodemdiertjes. Om alles op naam te brengen zal er gebruik gemaakt worden van zoekkaarten.
Na afloop kunnen deelnemers koffie, thee en limonade drinken in de Ontmoetingstuin, die tegenover de parkeerplaats ligt. Eventueel kunnen de bezoekers ook een rondleiding krijgen door de moestuin.
De ontdektocht duurt ongeveer anderhalf uur en is geschikt voor iedereen, vooral voor gezinnen met kinderen in de basisschoolleeftijd. Aanmelden kan telefonisch via 06 46 51 26 00.
Webplayer
Frequenties